Tarptautinė vasaros mokykla Kačerginėje

Antroji tarptautinė vasaros mokykla kviečia architektūros, istorijos, paveldo, sociologijos ir kitų sričių studentus bei profesionalus tyrinėti kurortų architektūros istorinę reikšmę, poilsio ir pramogų (rekreacinių) vietų kultūrinį identitetą ir ateities potencialą. Mokykla susitelks į Kauno miesto ir Kačerginės kurorto tarpusavio santykį. Pasitelkdami šias dvi erdves kaip gyvąsias laboratorijas, tyrinėsime identiteto, modernistinio paveldo ir kultūrinės vertės klausimus ieškodami kurortų architektūros ir miestų ateities tarpusavio egzistavimo modelių. Kokie yra ir galėtų būti XXI a. ir ateities kurortai?

Registracija vykdoma iki 2019 m. balandžio 29 d. Vasaros mokyklos organizatorių atrinkti dalyviai bus paskelbti iki 2019 m. gegužės 1 d.

Vasaros mokyklos kaina:
Vasaros mokyklos dalyvio mokestis – 150 EUR. Į mokyklos dalyvio mokestį įskaičiuotos dirbtuvių priemonės, paskaitos, vizitai ir ekskursijos, dalyvio sertifikatai, apgyvendinimas ir maistas. Kelionės išlaidos į vasaros mokyklą ir iš jos nėra dengiamos.

Organizatoriai: Kaunas 2022, The Bartlett School of Architecture UCL (Londonas, Didžioji Britanija), Office De Architectura (Kaunas), KTU Statybos ir architektūros fakultetas, Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras (AUTC).

Daugiau informacijos ir registracija: https://mokykla.modernizmasateiciai.lt/

2019/06/17
09:00 — 10:00 (1h)

Kačerginė

„Kaunas 2022“, KTU, Office De Architectura, The Bartlett School of Architecture