Tarptautinė konferencija: „Modernizmas ateičiai”

2018-ieji Europos Sąjungoje paskelbti Europos kultūros paveldo metais. Ši iniciatyva sutampa su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu, tadėl Lietuvoje ypatingas dėmesys skiriamas modernizacijos ženklams, ypač modernizmo architektūrai. Įprasminant šiuos metus, organizuojama tarptautinė konferencija, skirta modernizmo architektūros tyrimams ir sklaidai. Konferencija skirta ne tik praturtinti praeities istorines žinias, tačiau ir diskusijoms apie dabartį bei ateitį.

Žvelgiant į moderniosios architektūros palikimą įvairiais rakursais, renginyje bus svarstoma Europos paveldo ženklo, Europos kultūros sostinės, UNESCO pasaulio paveldo statuso ir kitų paveldo puoselėjimo iniciatyvų vaidmuo architektūros išsaugojimo, paveldo interpretavimo ir miesto ateities vizijų formavimui.

Konferencijos tikslas – skatinti diskusiją ir kūrybingą bei konstruktyvų dialogą tarp įvairių sričių ir specialistų. Dviejų dienų renginio metu bus pristatomi ne tik teoriniai pranešimai, bet ir dalinamasi atvejo studijomis bei gerosiomis praktikomis.

Platesnė informacija: http://konferencija.modernizmasateiciai.lt/

2018/09/12 — 2018/09/13
00:00 — 00:00 (24h)

Žalgirio arenos amfiteatras

Konferencijos vaizdo įrašas