Sutelktinio finansavimo galimybės paveldo išsaugojimui

renginys sutelktinis finansavimas

Sutelktinio finansavimo galimybės paveldo išsaugojimui

Šių metų Europos paveldo dienų tema „Tvarus paveldas“ ne tik primena, bet ir skatina atsigręžti į daugialypį įsipareigojimą siekti geresnės visų žmonių gyvenimo kokybės. Paveldas jau ne kartą įrodė savo ilgaamžiškumą, laiko išbandytų technologijų ir medžiagų tvarumą bei taikymą. Tačiau nūdienos realijos skatina ne tik atsigręžti ir didžiuotis, bet ir aktualizuoti sąmoningumą gyvenamosios aplinkos atžvilgiu bei išryškinti ir spręsti egzistuojančias paveldo tvarkybos problemas.
Vienas iš numatomų ciklo renginių – projekto „Sutelktinio finansavimo galimybės paveldo išsaugojimui“ rezultatų pristatymas. Šiuo metu jau galime pasidžiaugti kad per keturias liepos savaites, kartu su partneriais susimetam.lt pavyko surinkti visą reikiamą sumą vieno iš medinukų tvarkybai. Surinktos lėšos bus panaudotos: tipinių Žaliakalnio rajonui profilinių dailylenčių frezavimo peiliukų gamybai, pakeitimui reikalingų lentų išpjovimui, nudažymui ir probleminių namo fasado vietų tvarkymui pakeičiant sutrūnijusias lentas.
Tokių peiliukų gamyba, tai investiciją į ateitį, sudaranti galimybes medinių namų gyventojams pagaminti reikiamo profilio lentas, kurių šiuo metu negalima įsigyti rinkoje.
Partneriai: susimetam.lt, „Gražinkime Kauną“, Minties rato g. 24 namo šeimininkė Algė Dereškevičiūtė.
Daugiau informacijos apie „Kaunas 2022“ renginius, skirtus Europos paveldo dienoms: https://bit.ly/3vd4MQm

Data

Rgs 17 2022
Pasibaigė!

Laikas

18:30 - 20:00

Vieta

Privatus namas, Minties rato g. 24, Kaunas

Organizatorius

Kaunas 2022
Daugiau informacijos

Comments are closed.