Paviljono „Archi/textūra“ pristatymas ir audiogido dirbtuvės „ADed value“

konferencija paviljonas

Paviljono „Archi/textūra“ pristatymas ir audiogido dirbtuvės „ADed value“

Interaktyvus paviljonas „Archi/Textūra“ pristatys trejus metus trukusius architektės Rasos Chmieliauskaitės ir meno teoretiko dr. Justino Kalinausko tyrimus, atliktus kartu su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos bendruomene. Šiuo projektu buvo siekiama naujos architektūrinės erdvės organizavimo gramatikos, nukreiptos į nematomą dialogą su mus supančia aplinka ir atskleidžiamą per taktilinius, klausos ir orientacinius ryšius su architektūros fenomenu.
Po paviljono pristatymo seks prieinamumo – ypač mene ir architektūroje – tema, kuri bus tęsiama dirbtuvėse. Jas ves „Impact Foundation“ komanda: Rafał Lis ir Agata Etmanowicz. Bus ieškoma sąsajų tarp savybių (informacinių, meninių ar tiesiog socialinių), kurios sukuria objektus ir įvykius per regėjimą, klausą, lytėjimą (skirtingas reikšmes) ar net skonį. Dalyviai turės galimybę susipažinti su audiogido kūrimo specifika ir aptarti iššūkius ieškant naujų sprendimų.
REGISTRACIJA: https://bit.ly/3B1qgDq
Kuratoriai: RASA CHMIELIAUSKAITĖ ir JUSTINAS KALINAUSKAS
Dirbtuvių moderatoriai: RAFAL LIS ir AGATA ETMANOWICZ
Daugiau apie paviljoną „Archi/Textūra“: https://architextura.lt/
Daugiau apie „Impact Foundation“: http://www.impactaudience.org/
***
Šis renginys yra didesnės programos, skirtos tarptautinei konferencijai „MODERNIZMAS ATEIČIAI. INTERPRETACIJOS“ dalis. Ją rugsėjo 21-22 dienomis organizuoja „Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė“.

Data

Rgs 21 2022
Pasibaigė!

Laikas

10:00 - 13:00

Vieta

Kauno centrinis paštas

Organizatorius

Kaunas 2022
Daugiau informacijos

Comments are closed.