Grupės „Happyendless“ koncertas kultūros laive „Nemuno-7“

renginys koncertas

Grupės „Happyendless“ koncertas kultūros laive „Nemuno-7“

„Nemuno7“ – originalus žemkasės, naudotos upės vagai Nemune gilinti, pavadinimas. Statyta tuometinėje Čekoslovakijoje 1965 m., dėl pasenusios ir upės ekosistemai žalingos technologijos ji negali būti naudojama pagal tiesioginę paskirtį. Užuot objektą sunaikinus, pasirinktas tvaresnis sprendimas – suteikti jam naują vaidmenį ir transformuoti į kultūrinę erdvę, kviečiančią apmąstyti vandens temą iš meno, istorijos ar mokslo perspektyvos.
Transformuota žemkasė Zapyškyje, kairiajame Nemuno krante įsikūrė 2022-ųjų pavasarį. Tai puikus tvaraus paveldo panaudojimo menui ir kultūrai pavyzdys. Kviečiame švęsti Europos paveldo dienas drauge ir kviečiame jus į koncertą, simboliškai vainikuosiantį Europos paveldo dienų renginių ciklą Kauno rajone. Susitikim pasveikinti vėlyvą ryto saulę ir pasiūbuoti beklausydami instrumentinės elektroninės muzikos sakmių, kurias mums seks Happyendless.
Repertuare – 2022 m. išleisto EP „Observatorijos: Nida“ kūriniai ir keletas specialiai šiam koncertui sukurtų kompozicijų. Muzikinėse ir atmosferinėse „Observatorijos: Nida“ kompozicijose susilieja autentiški aplinkos garsai: burlaivių stiebų traškesys, skalaujami molo akmenys, paslaptis išsinešantis vėjas, senų angarų vartų girgždesys ir visa tai, kuo gyvena kurortinis Nidos miestelis.
Renginio vieta: Nemuno krantinė, Dievogalos g. (dviračių takas už „Viada“ degalinės), Zapyškis, Kauno raj.

Data

Rgs 18 2022
Pasibaigė!

Laikas

11:00 - 12:00

Vieta

Kultūros laivas „Nemuno 7“

Organizatorius

Kultūros laivas „Nemuno-7“

Other Organizers

Kaunas 2022
Daugiau informacijos

Comments are closed.