Inž. Viktoro Reklaičio vila
, Unnamed Road Gauti maršrutą
1935–1938 m.
Viktoras Reklaitis (1890–1942) – garsus tarpukario inžinierius ir visuomenės veikėjas – ilgametis Jūrininkų sąjungos narys ir Kačerginės kurorto direktorius. V. Rėklaitis daug prisidėjo remdamas jūrininkystės idėją, buvo vienas iš Lietuvos prekybos laivyno organizatorių. Taip pat aktyvus automobilizacijos šauklys ir Amerikos Lietuvių akcinės bendrovės „Amlit“ vadovas.

Automobilis, automobilizacija ir automobilių pramonė XX a. pradžioje tapo vienu iš modernybės simboliu, žadinusiu inžinierių, menininkų ir įvairių kūrėjų vaizduotę. Greitis, judėjimas, dinamika, kaip ir automobiliai ar lėktuvai matyti kaip futuristiniai naujosios eros ir dizaino įkvėpėjai, dažnai sutinkami art deco ir kitų stilių estetikoje. Automobilių gamybos pradininkais ir „Ford“ atstovais Lietuvoje tapo bendrovė „Amlit“.

V. Rėklaičiui priklausęs vasarnamis sovietmečiu buvo nusavintas, joje įsikūrė ambulatorija. Prastai prižiūrimas pastatas su metais nyko. 2014 m. Kačerginės gyventojų pastangomis sunykusi vila buvo įtraukta į Kultūros vertybių sąrašus. Atlikus istorinius ir fizinius tyrimus vila buvo restauruota Kauno rajono savivaldybės lėšomis. Šiuo metu čia įsikūrusi miestelio seniūnija. Namelyje planuojama įrengti muziejų ir turizmo informacijos centrą.Objekto turinio administratoriai
Šis objektas neturi priskirtų turinio administratorių.
Panašu, jog srautas tuščias.
Panašu, jog srautas tuščias.