Paslaugų teikimo sąlygos

Kaunas 2022, VšĮ ir svetainė modernizmasateiciai.lt ("Modernizmas Ateičiai") suteikia galimybę savo tinklalapyje įkelti turinį, įskaitant tekstą, paveikslėlius, vaizdo įrašus ir nuorodas, taip pat peržiūrėti, balsuoti ir komentuoti, kitų vartotojų įkeltą turinį. Registruodamiesi arba naudodami mūsų paslaugą sutinkate laikytis visų šio susitarimo sąlygų.


Amžiaus ir turinio taisyklės

Registruodamiesi arba naudodami mūsų paslaugas, jūs patvirtinate, kad esate vyresnis nei 13 metų amžiaus. Įkeldami turinį į "Modernizmas Ateičiai", jūs suteikiate "Modernizmas Ateičiai" nemokamą, neapribotą, neatšaukiamą, ir visuotinę teisę naudoti įkeltą turinį kuriant išvestinius produktus ar paslaugas, platinti turinio kopijas, viešai rodyti turinį bet kurioje laikmenoje ir bet kokiam tikslui, įskaitant ir komercinius tikslus, ir leisti kitiems tai daryti. Jūs sutinkate, kad turite teisę įkelti turinį, kurį įkeliate, ir kad jūsų įkeltas turinys nepažeidžia jokių autorių teisių, prekės ženklo, komercinių paslapčių ar bet kokios kitos asmeninėsm komercinės ar patentuotos bet kurios kitos šalies teisės. Jūs įsipareigojate nekelti į tinklalapį turinio, kuris galėtų įžeisti ar šokiruoti kitius vartotojus, pvz., turinį siekiantį propaguoti diskriminaciją, netoliaranciją, ar susijusį su pornografija. Mes pasiliekame teisę pašalinti bet kokį turinį, kurį savo nuožiūra ir be jokių pasiteisinimų įvertintume kaip netinkamą, ir uždrausti bet kurį vartotoją, kuris būtų įkėlęs tokį turinį. Mes neatsakome ir neprisiimame jokios atsakomybės už turinį, kuris buvo ar bus vartotojų įkeltas į "Modernizmas Ateičiai" svetainę.


Informacija, renkama ir saugoma "Modernizmas Ateičiai" interneto svetainėje

Mes renkame įrašus ir komentarus, nuorodas, nuotraukas ir vaizdo įrašų nuorodas, kurios yra vartotojų įrašų dalis, ir vartotojų balsus. Mes taip pat renkame informaciją apie objektus, kuriuos aplankė ar pamėgo mūsų vartotojai, idant geriau pritaikyti pranešimus ir pasiūlymus vartotojo turinio sklaidos kanale.


Privatumo taisyklės

Mes nenaudojame šios informacijos norėdami nustatyti atskirų mūsų paslaugų vartotojų tapatybės, ir nebandome sieti šios informacijos su bet kokia asmeniškai identifikuojama informacija, kurią mums gali pateikti vartotojai, išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja teismo įsakymai, sprendimai, ar kiti teisiniai reikalavimai. Mes naudojame slapukus, norėdami išsaugoti naršymo duomenis vartotojo kompiuteryje, idant sumažinti serverio užklausų skaičių ir pagerinti vartotojui suteikiamų paslaugų kokybę. Mes stengiamės apsaugoti informaciją, kurią gauname iš mūsų vartotojų nuo vagystės arba praradimo, ir užtikrinti, kad jos perdavimas būtų saugus.


Autorinės teisės

Visa medžiaga, esanti mūsų tinklalapyje, yra saugoma autorių teisių įstatymų ir negali būti atkuriama, platinama, perduodama, rodoma, skelbiama ar transliuojama be išankstinio rašytinio "Modernizmas Ateičiai" sutikimo. Draudžiama keisti arba šalinti prekės ženklus ar beto kokią kitą informaciją apie turinio nuosavybę ir autorines teises.

Jums leidžiama siųstis medžiagą iš mūsų interneto svetainės (viena skaitmeninė kopija ir viena atspausdinta kopija kiekvienam puslapiui) tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui.

"Modernizmas Ateičiai" neprisiima jokios atsakomybės ir nelaiduoja už turinį, kuris randasi svetainėse nepriklausančiose "Modernizmas Ateičiai", ir kur galėtumėte patekti paspaudę ant bet kokios nuorodos, nepriklausomai nuo to, ar ją paskelbė mūsų darbuotojai, ar mūsų vartotojai. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokią žalą, kurią galėtų sukelti bandymas pasiekti turinį susijusį su nuorodomis, kurias rasite "Modernizmas Ateičiai" svetainėje.


Programinės įrangos licencija

"Modernizmas Ateičiai" svetainė, įskaitant bet kokius jos patobulinimus ar pakeitimus ir visus susijusius dokumentus, yra autorių teisių saugomas kūrinys. Atsižvelgdami į tai, kad jūs sutinkate laikytis visų šio susitarimo sąlygų, "Modernizmas Ateičiai" suteikia jums asmeninę ir neperduodamą licenciją naudoti svetainę, kaip leidžiama pagal šį susitarimą. Visos teisės, kurios jums aiškiai nenumatytos ankstesniame sakinyje, priklauso "Modernizmas Ateičiai". Jūs negalite kopijuoti, keisti ar platinti interneto svetainės ar jos turinio. Jūs negalite naudoti mūsų tinklalapio ar jo turinio jokiam komerciniam tikslui be mūsų rašytinio sutikimo.


Garantija

"Modernizmas Ateičiai" neduoda jokių garantijų, tiesioginių ar netiesioginių, susijusių su svetainės naudojimu ar jos turiniu. Nei "Modernizmas Ateičiai", nei jos darbuotojai, direktoriai ar atstovai neužtikrina (i), kad paslauga atitiks jūsų reikalavimus, bus tiksli, išsami, patikima ar be klaidų; ii) kad paslauga visada bus prieinama, nepertraukiama, savalaikė ar saugi; iii) kad bus pašalinti bet kokie defektai arba kad paslaugoje nebus virusų, Trojos arklių ar kitų kenksmingų savybių; (iv), kad paslauga nepažeidžia autorinių ar nuosavybės teisių. Sutikdami su šia sutartimi, jūs atsisakote kelti bet kokias pretenzijas ir atleidžiate "Modernizmas Ateičiai" ir jos filialus nuo bet kokių įsipareigojimų ir atsakomybių, susijusių su šiuo susitarimu ar interneto svetaine.


Taikytina teisė

Jūs sutinkate, kad šis susitarimas bus reglamentuojamas ir interpretuojamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.


Kontaktai

Kaunas 2022, VšĮ; Vytauto pr. 79, LT-44321 Kaunas, Lietuva; +370 678 62383, info@modernizmasateiciai.lt